Plastové okná a dvere

Ponúkame dodanie a montáž okien Drutex /najväčšieho výrobcu okien v Europe “www.drutex.eu/sk“ vyrobené zo systému GL-SYSTÉM v rôznych prevedeniach. Okná splňajú všetky súčasné funkčné a estetické požiadavky. 5 – komorová stavba a 70mm stavebná hĺbka zaručujú optimálnu tepelnú a akustickú izoláciu v dostupnej cene a širokej farebnej škále/43 farieb fólii Renolit/ Dodanie cca 14 pracovných dní.

 

Pre viac informácií navštívte, prosím www.drutex.eu/sk

 

IGLO 5

IGLO 5

Okná vyrobené v systéme DRUTEX IGLO 5 zaisťujú vďaka viackomorovej stavbe vhodnú tepelnú a akustickú izoláciu. Veľká armovacia komora zaisťuje potrebnú statiku. Presunutie osi drážky kovania o 13 mm od hrany rámu umožňuje použitie bezpečnostných úchytov a zaisťuje optimálne zabezpečenie proti vlámaniu. Úzka stavba, jemné zaoblenia a sklony a estetické a skryté tesnenia dodávajú profilom moderný a elegantný vzhľad.

IGLO 5 CLASSIC

IGLO 5 CLASSIC

Okná vyrobené v systéme DRUTEX IGLO 5 CLASSIC zaisťujú vďaka viackomorovej stavbe vhodnú tepelnú a akustickú izoláciu. Veľká armovacia komora zaisťuje potrebnú statiku. Presunutie osi drážky kovania o 13 mm od hrany rámu umožňuje použitie bezpečnostných úchytov a zaisťuje optimálne zabezpečenie proti vlámaniu. Úzka stavba, jemné zaoblenia a sklony a estetické a skryté tesnenia dodávajú profilom moderný a elegantný vzhľad.